Hakkımızda

Hakkımızda

Av. Merve ANLAŞ Tarafından kurulan büromuzda önemli banka ve kurumların alacaklarının tahsili ve İcra Takip Hukuku uygulaması başarılı bir şekilde yürütülmekte ve gerçek ve tüzel kişi müvekkillerin hukuki sorunlarında dava ve danışmanlık hizmeti verilmektedir. 
Çalışmalarımızda ve hizmetlerimizde teknolojinin en gelişmiş ve en son imkanları en iyi şekilde kullanılmakta ve periyodik raporlama ile müvekkiller sürekli bilgilendirilmektedir.
Büyüyen kadromuz ve günbegün artan müvekkillerimizle her gün daha kıymetli bir sorumluluk taşıdığımızın farkındalığını yitirmeden, mesleğe başladığımız ilk günkü gibi; aynı sadakat ve heyecanla sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

VIZYONUMUZ

Güvenilir, çağdaş, yenilikçi ve gelişmeleri yakından takip eden bir vizyonla adaletin sağlanmasına ve her alanda hukukun üstünlüğünün egemen olmasına katkıda bulunmak.

MISYONUMUZ

Sistemli ve en son iletişim teknolojilerinden faydalanarak hukuki süreci hızlandırmak. Hukuki sorunları dava konusu olmadan mümkün olduğunca ilk defada ve bir kerede çözmek.

VAZGEÇILMEZ DEĞERLERIMIZ

- Güvenilir ve şeffaf olmak
- Esnek olmak, duruma göre pozisyon almak

-Hızlı, proaktif, takipçi, çözüm odaklı olmak

- Yaratıcı, yenilikçi olmak

- Sorgulayan ve sorumluluk üstlenen olmak

STRATEJIK ÖNCELIKLERIMIZ

- Müşteri odaklılık
- Çözüm odaklılık

- Maliyet odaklılık

- Fark yaratmak